Про нас

Дитячий хор «Щедрик» засновано в 1971 році у м. Києві майстром хорового мистецтва Іриною Сабліною. Починаючи з 2003 року, художнім керівником та головним диригентом колективу є Заслужений діяч мистецтв України Маріанна Сабліна.

Сьогодні хор нараховує понад 150 дітей різного віку, що займаються у відповідних вікових групах. Близько 55 кращих виконавців входить до концертного складу. За 50 років існування хору, «Щедрик» виховав більше 2 000 хористів.

У репертуарі хору «Щедрик» - музика Ренесансу, бароко, класична музика, обробки українських пісень та пісень народів світу, твори сучасних вітчизняних і закордонних композиторів.

БІЛЬШЕ ПРО НАС
Фото концертного складу хору Щедрик

Наші нагороди

2019

Перше місце з відзнакою «Видатний успіх» в категорії Treble Choirs XIII «Summa Cum Laude» International Youth Music Festival у Відні (Австрія)

2018

«Золотий Давид» — Гран-прі VII Міжнародного фестивалю-конкурсу оркестрових і хорових колективів у Флоренції (Італія)

2005

Золотий диплом найвищого ступеня та Гран-прі I Міжнародного конкурсу «Musica sacra a Roma» у Римі (Італія)

2001

Гран-прі та Золотий диплом XXXVI Міжнародного хорового конкурсу в Мендзиздроє (Польща)

1992

Гран-прі Міжнародного хорового конкурсу в Де-Мойні (США)

1990

Гран-прі Міжнародного хорового конкурсу «Kathaumixw» у Пауелл Рівер (Канада)

Маріанна Сабліна
художній керівник

Концертне фото Маріанни Сабліної

Маріанна Сабліна народилася в 1961 році в Києві, Україна. У 1971 році почала співати в хорі «Щедрик», заснованому її матір’ю Іриною Сабліною. У 1977 році Маріанна Сабліна стала хормейстером «Щедрика». У 1981 році Маріанна вступила до Національної Музичної Академії України ім. П.І. Чайковського, де навчалася по класу хорового диригування під керівництвом професора Л. Н. Венедиктова. Після закінчення НМАУ в 1986 році продовжила роботу хормейстером в хорі «Щедрик».

З 2003 року Маріанна є художнім керівником та головним диригентом хору. У 2005 році нагороджена Золотим дипломом I Міжнародного хорового конкурсу «Musica Sacra a Roma» як кращий диригент. У 2018 році Маріанна отримала Золотий Давид (приз за найкращий хор фестивалю) та Спеціальний приз «Кращий диригент» 7-го Флорентійського міжнародного хорового фестивалю.

Концертне фото Маріанни Сабліної

Бажаєте стати артистом хору "Щедрик"?

Наші партнери

Контакти

Хор "Щедрик"

Наша адреса:

02004, м. Київ, вул. Дарвіна, 2

Палац дітей та юнацтва Печерського району

Контактні особи

Каліта Тетяна Іванівна

Каліта Тетяна Іванівна